08053C681KAT2A stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 08053C681KAT2A
3166 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 08053C681KAT2A
AVX
176900 in stock
More 08053C681KAT2A AVX
16000 in stock
More 08053C681KAT2A AVX
680PF X7R 25V 10% 0805 AVX
19,000 in stock
More 08053C681KAT2A AVX
OEM Excess
704,000 in stock
More 08053C681KAT2A AVX
80000 in stock
More 08053C681KAT2A AVX
120000 in stock
More 08053C681KAT2A AVX
8100 in stock