08053A332FAT2A stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 08053A332FAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
4729 in stock
More 08053A332FAT2A AVX
1688 in stock
More 08053A332FAT2A AVX
284976 in stock
More 08053A332FAT2A AVX
3300PF 25V 1% 0805
4000 in stock
More 08053A332FAT2A AVX
ROHS
106000 in stock
More 08053A332FAT2A AVX
1424 in stock
More 08053A332FAT2A AVX
400000 in stock
More 08053A332FAT2A AVX
2000 in stock