08051C472JAT2A stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 08051C472JAT2A AVX
8000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 08051C472JAT2A AVX
8000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More 08051C472JAT2A AVX
STOCK
24000 in stock
More 08051C472JAT2A AVX
5709 in stock
More 08051C472JAT2A AVX
CAP CER SMT 4700PF 5% 0805 4K/RL
2544 in stock
More 08051C472JAT2A AVX
6000 in stock
More 08051C472JAT2A
AVX
34500 in stock
More 08051C472JAT2A AVX
CAP CER 4700PF 5%
4000 in stock