08051C102JAT2A stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 08051C102JAT2A
450 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 08051C102JAT2A AVX CORPORATION
4000 in stock
More 08051C102JAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
5000 in stock
More 08051C102JAT2A AVX
AVX - 08051C102JAT2A
4000 in stock
More 08051C102JAT2A
56000 in stock
Capacitor / Kondensatoren: Ceramic 0805 1nF 100V 5
12000 in stock
More 08051C102JAT2A AVX
CAP CER SMT 1000PF 5% 0805 4K/RL
3902 in stock
More 08051C102JAT2A AVX
5580 in stock
More 08051C102JAT2A AVX
10000 in stock
AVX,CHIP CAPACITOR
3000 in stock