08051A820FAT2A stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 08051A820FAT2A AVX
IN STOCK
3600 in stock
More 08051A820FAT2A AVX
10000 in stock
More 08051A820FAT2A
AVX
More 08051A820FAT2A AVX
82PF 100V 1% 0805
4000 in stock
More 08051A820FAT2A AVX
OEM 2-5 DAYS
16003 in stock
More 08051A820FAT2A
50 in stock
More 08051A820FAT2A AVX
16000 in stock
More 08051A820FAT2A
AVX
3000 in stock