08051A102FAT2A stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 08051A102FAT2A AVX
2828 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 08051A102FAT2A AVX
19500 in stock
More 08051A102FAT2A AVX
16000 in stock
More 08051A102FAT2A
AVX
More 08051A102FAT2A AVX
28000 in stock
More 08051A102FAT2A AVX
SMD
119000 in stock
More 08051A102FAT2A AVX
Capacitor, 1000pF, 1%, 100V, Ceramic NPO
3033 in stock
More 08051A102FAT2A AVX
OEM Excess
704,000 in stock
More 08051A102FAT2A AVX
80000 in stock
More 08051A102FAT2A AVX
120000 in stock