0603CS-10NX stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More 0603CS-10NX COILCRAFT
58 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 0603CS-10NX COILCRAFT
Inductor, 10nH, 0603, SMD
60 in stock
Similar Parts of 0603CS-10NX
0603CS10NXGB
2 suppliers
32275 in stock
0603CS-10NXGBC
9 suppliers
105354 in stock
0603CS-10NXGBG
13 suppliers
476196 in stock
0603CS-10NXGBN
2 suppliers
4310 in stock
0603CS-10NXGBU
3 suppliers
86 in stock
0603CS-10NXGBW
24 suppliers
0603CS-10NXGL
3 suppliers
1984 in stock
0603CS10NXGLC
3086 in stock
0603CS10NXGLU
3527 in stock