0603COG100J050P07 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 0603COG100J050P 13 S M
T+R 16K/ 10pf 50V 5%
16000 in stock