0603B823K160CT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More 0603B823K160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
WALSIN - 0603B823K160CT
4000 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
5555 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
52000 in stock