06035A223MAT2A stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 06035A223MAT2A ANY
CAP, 0603 SMD, CERM, X7R, 50V, 20%, 0.022uF
1460 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704