04023J8R2BBSTR stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 04023J8R2BBSTR
1697 in stock
More 04023J8R2BBSTR AVX
39125 in stock
More 04023J8R2BBSTR AVX
Y,1 Days after PO confirms
4992 in stock
More 04023J8R2BBSTR
OEM QP3
10162 in stock
More 04023J8R2BBSTR
CAP,SMT,ACCU-P 8.2PF±0.
4988 in stock