ZXTP23140BFH 140V SOT23 PNP medium power transistor stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More ZXTP23140BFH DIODES
SOT23
1309 in stock
More ZXTP23140BFH ZETEX
45000 in stock
Similar Parts of ZXTP23140BFH
ZXTP23140BFHTA
4 suppliers
64881 in stock