VCS440LS10-R CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More VCS440LS10-R VISHAY
1730 in stock
More VCS440LS10-R VISHAY
CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM
1000 in stock