V421HA40 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More V421HA40
Metal Oxide Varistors 420V, 40
50 in stock
More V421HA40 LITTELFUSE INC
Original,Disc 32mm
58095 in stock
More V421HA40 LITTELFUSE
VARISTOR CLAMPING VOLTAGE MAX.:1100V; PEAK SURGE CURRENT:40K
112 in stock
More V421HA40 HARRIS
19 in stock