TCE10M35C stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More TCE10M35C TAITRON
Chip E-cap,10uF,85C/2000Hr, 35V, 20%,in 5*5.4mm C
20000 in stock
More TCE10M35C TAITRON
Chip E-cap,10uF,85C/2000Hr, 35V, 20%,in 5*5.4mm C case, RoHS
12000 in stock