STW60NE10 N - CHANNEL 100V - 0.016ohm - 60A TO-247 STripFET POWER MOS stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型号
More STW60NE10 STM
Stock Europe - ROHS:NO
30 in stock
More STW60NE10 ST
OEM AVI 1404JER
650 in stock
More STW60NE10 STM
11090 in stock
More STW60NE10 ST
50 in stock
More STW60NE10 ST
Conf OEM EXC-JE
1150 in stock
More STW60NE10 ST
55 in stock
More STW60NE10 ST
0.01,TO-247
980 in stock
More STW60NE10
9800 in stock
More STW60NE10
ST
More STW60NE10 S T M
50 in stock
More STW60NE10 STM
in stock
692 in stock