STW55NE10 N - CHANNEL 100V - 0.021ohm - 55A - TO247 STripFET POWER MO stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More STW55NE10 SGS
Stock Europe - ROHS:NO
95 in stock
More STW55NE10
88 in stock
Vantage IC, LLC
Address: 111 Comac St Ronkonkoma, NY, United States 11779
Contact: Sales   Department,  Phone: 1-631-648-9040 Ext.118 , Fax: 1-631-648-9039
More STW55NE10 ST
TO-247
3380 in stock
More STW55NE10
bb
72 in stock
More STW55NE10 STM
50 in stock
More STW55NE10 30 00 ST MICROELECTRONICS INC
0027,IN STOCK
30 in stock
More STW55NE10 ST MICROELECTRONICS
40 in stock
More STW55NE10 STM
100 in stock
More STW55NE10 ST
0.01,TO-247
12000 in stock
More STW55NE10
9800 in stock