STW20NM60FD N-CHANNEL 600V - 0.26ohm - 20A TO-220-TO-220FP-TO-247 FDmesh stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型号
More STW20NM60FD STM
Stock Europe - ROHS:YES
80 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STW20NM60FD STM
1170 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STW20NM60FD ST MICROELECTRONICS
51 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STW20NM60FD STM
FAC-NEW IDAVN1506
785 in stock
More STW20NM60FD ST
1200 in stock
More STW20NM60FD ST
TO-247
5000 in stock
More STW20NM60FD ST MICRO
S T O C K RoHS
74 in stock
More STW20NM60FD ST MICRO
1110 in stock
773 in stock
More STW20NM60FD 71 ST MICROELECTRONICS
71 in stock