STP50NE10L N - CHANNEL 100V - 0.020ohm - 50A TO-220 STripFET POWER MOS stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More STP50NE10L ST
OEM AVI 1404JER
350 in stock
More STP50NE10L ST
TO-220
5380 in stock
More STP50NE10L ST-MICROELECTRONICS
50 in stock
More STP50NE10L ST
Conf OEM EXC-JE
850 in stock
More STP50NE10L ST
99+ in stock
More STP50NE10L
18530 in stock
More STP50NE10L
ST
10000 in stock
More STP50NE10L S T
TO-
50 in stock
More STP50NE10L ST
TO-220
30000 in stock
More STP50NE10L ST
CA3
35000 in stock