STP40NS15 FET 150V 40A 52mohm TO-220-3P stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More STP40NS15 SGS
IN STOCK! vpe: 50/tube/to220
750 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STP40NS15 ST
60 in stock
More STP40NS15 ST
TO-220
10380 in stock
More STP40NS15
irc
920 in stock
More STP40NS15 ST
600 in stock
More STP40NS15 STM
338837 in stock
More STP40NS15
18530 in stock
More STP40NS15
ST
More STP40NS15 ST
CA3
37000 in stock
More STP40NS15
290 in stock
Similar Parts of STP40NS15
STP40NS150
4 suppliers
81000 in stock
STP411
3 suppliers
4704 in stock