STP22NE10L N - CHANNEL 100V - 0.07 ohm - 22A TO-220 STripFET POWER MOS stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型号
More STP22NE10L ST
OEM AVI 1404JER
350 in stock
More STP22NE10L ST
TO-220
10380 in stock
More STP22NE10L STM
50 in stock
More STP22NE10L ST
Conf OEM EXC-JE
850 in stock
More STP22NE10L
18530 in stock
More STP22NE10L
ST
100000 in stock
More STP22NE10L S T M
50 in stock
More STP22NE10L ST
BINI
5000 in stock