STP16N10L N - CHANNEL 100V - 0.14 ohm - 16A - TO-220 POWER MOS TRANSIS stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More STP16N10L ST
2407 in stock
More STP16N10L ST
TO-220
5380 in stock
More STP16N10L STM
338846 in stock
More STP16N10L
18530 in stock
More STP16N10L S T
TO-
50 in stock
More STP16N10L ST MICROELECTRONICS SEMI
in stock
16483 in stock
More STP16N10L ST
BINI
5000 in stock
More STP16N10L ST
850 in stock