STI17NF25 N-channel 250V - 0.14£¤? - 17A - TO-220/FP - DPAK - I2PAK Lo stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More STI17NF25 ST
TO-220
5000 in stock
More STI17NF25 STM
338849 in stock
More STI17NF25 ST
In stock,PB-FREE,TO 220 MONOC. .
45000 in stock
More STI17NF25 ST
TO-220
10600 in stock
More STI17NF25 ST
TO 220 MONOC. .
5020 in stock
More STI17NF25 ST
4552 in stock