STGP20NB60H N-CHANNEL 20A - 600V TO-220 PowerMESH IGBT stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型号
More STGP20NB60H STM
25 in stock
More STGP20NB60H STM
338831 in stock
More STGP20NB60H
8600 in stock
More STGP20NB60H ST
2000 in stock
More STGP20NB60H
207 in stock
More STGP20NB60H
237 in stock
More STGP20NB60H ST
5300 in stock
More STGP20NB60H STM
IGBT Transistors N-Ch 600 Volt 20 Amp
3700 in stock