STGP12NB60H N-CHANNEL 12A - 600V TO-220 PowerMESH IGBT stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型号
More STGP12NB60H ST
2507 in stock
More STGP12NB60H
8600 in stock
More STGP12NB60H
TO-220
5542 in stock
More STGP12NB60H S T
50 in stock
More STGP12NB60H ST
919 in stock
More STGP12NB60H
276 in stock
More STGP12NB60H ST
1108 in stock
More STGP12NB60H ST
08+/09+
6000 in stock
Similar Parts of STGP12NB60H
STGP12NB60HD
9 suppliers
154562 in stock