STD30NE06 N - CHANNEL 60V - 0.025 ohm - 30A - DPAK STripFET POWER MOSF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More STD30NE06 ST
TO-252
5380 in stock
More STD30NE06 STM
338870 in stock
More STD30NE06
13200 in stock
More STD30NE06 S T
TO-251/252
50 in stock
More STD30NE06 ST
5013 in stock
More STD30NE06 ST
CA3
32000 in stock
More STD30NE06 ST MICRO
In stock ships today
86 in stock
More STD30NE06
6000 in stock
More STD30NE06
592 in stock
More STD30NE06 ST
2335 in stock
Similar Parts of STD30NE06
STD30NE06L
62 suppliers
STD30NE06LT4
22 suppliers
STD30NE06L-TR
9 suppliers
513889 in stock
STD30NE06T4
13 suppliers
430371 in stock
STD30NE06-TR
4 suppliers
226998 in stock