STB60N55F3 N-channel 55V - 6.5mohm - 80A - DPAK - IPAK - D2PAK - TO-220 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More STB60N55F3 ST
TO-263
5000 in stock
More STB60N55F3 ST MICROELEC
1752 in stock
More STB60N55F3 ST MICROELECTRONICS
2295 in stock
More STB60N55F3 1542 ST MICROELECTRONICS
1542 in stock
More STB60N55F3 ST
1252 in stock
More STB60N55F3
752 in stock
More STB60N55F3 STM
2025 in stock
More STB60N55F3 STM
338849 in stock
5395 in stock
More STB60N55F3
ST Microelectronics
100000 in stock