STB4NC50 N-CHANNEL 500V - 2.2ohm - 4A D2PAK PowerMesh¢âII MOSFET stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型号
More STB4NC50 STM
49955 in stock
More STB4NC50
50000 in stock
More STB4NC50 S T
TO-263
50 in stock
More STB4NC50 ST
30000 in stock
More STB4NC50
459 in stock
More STB4NC50 ST
TO-263
10600 in stock
More STB4NC50 ST
50000 in stock
More STB4NC50 ST
TO
8000 in stock