STB36NF02L N-CHANNEL 20V - 0.016 ohm - 36A D2PAK LOW GATE CHARGE STripF stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More STB36NF02L STM
3582 in stock
More STB36NF02L
9800 in stock
More STB36NF02L S T
TO-263
50 in stock
More STB36NF02L ST
3613 in stock
More STB36NF02L ST
CA3
1000 in stock
More STB36NF02L ST
30000 in stock
More STB36NF02L
573 in stock
More STB36NF02L ST
TO-263
10600 in stock
More STB36NF02L ST
50000 in stock
More STB36NF02L ST
TO
8000 in stock