STB30NS15 N-CHANNEL 150V - 0.075 ohm - 30A D2PAK LOW GATE CHARGE STrip stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型号
More STB30NS15 ST
OEM AVI 1404JER
750 in stock
More STB30NS15 ST
ST - STB30NS15
2046 in stock
More STB30NS15 ST
Conf OEM EXC-JE
1250 in stock
More STB30NS15 ST
TO-263
1646 in stock
More STB30NS15 STM
49958 in stock
More STB30NS15
9800 in stock
More STB30NS15
ST
150000 in stock
More STB30NS15 S T
TO-263
50 in stock
More STB30NS15 ST
CA3
3292 in stock