STB135N10 N-CHANNEL 100V - 0.007 ohm - 135A DPAK/TO-220 LOW GATE CHARG stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More STB135N10 STM
49964 in stock
More STB135N10
50000 in stock
More STB135N10 S T
TO-263
50 in stock
More STB135N10 ST
30000 in stock
More STB135N10
251 in stock
More STB135N10 ST
TO-263
10600 in stock
More STB135N10 ST
50000 in stock
More STB135N10 ST
TO
8000 in stock