ST330S08P0 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More ST330S08P0
OEM EXCESS
337 in stock
More ST330S08P0 IR
D
55 in stock
More ST330S08P0 IR
50 in stock
More ST330S08P0
200 in stock
More ST330S08P0
IR
100700 in stock
More ST330S08P0 VISHAY
800V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S08P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58227 in stock
More ST330S08P0 IR
module
690 in stock
More ST330S08P0 IR
TO-209AE (TO-118)
5611 in stock
Similar Parts of ST330S08P0
ST330S08P0L
2 suppliers
650 in stock