ST330C12C0L stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型号
More ST330C12C0L IR
OEM EXCESS
325 in stock
More ST330C12C0L VISHAY
1200V 720A Phase Control SCR TO-200AB (E-Puk)
12 in stock