ST303C12CFK1 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More ST303C12CFK1 IR
OEM EXCESS
267 in stock
More ST303C12CFK1 VISHAY
1200V 1180A Inverter Thyristor TO-200AB (E-Puk)
12 in stock
Similar Parts of ST303C12CFK1
ST303C12CFK1L
3 suppliers
584 in stock