ST180C12C1 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More ST180C12C1 IR
OEM EXCESS
307 in stock
More ST180C12C1 IR
50 in stock
More ST180C12C1
200 in stock
More ST180C12C1
IR
10000 in stock
More ST180C12C1 VISHAY
1200V 350A Phase Control SCR TO-200AA (A-Puk)
12 in stock
More ST180C12C1 IR
module
690 in stock
More ST180C12C1
12 in stock
More ST180C12C1
14369 in stock
More ST180C12C1 VISHAY/IR
36 in stock
Similar Parts of ST180C12C1
ST180C12C1L
2 suppliers
604 in stock