ST173S12PFP0 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More ST173S12PFP0 IR
OEM EXCESS
278 in stock
More ST173S12PFP0 I R
50 in stock
More ST173S12PFP0 VISHAY
1200V 275A Inverter Thyristor TO-209AB (TO-93)
12 in stock
More ST173S12PFP0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-93
6202 in stock
Similar Parts of ST173S12PFP0
ST173S12PFP0L
2 suppliers
534 in stock