SPB17N80C3 Cool MOS¢â Power Transistor stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型号
More SPB17N80C3
Trans MOSFET N-CH 800V 17A 3-Pin(2+Tab) TO-264
1795 in stock
Vantage IC, LLC
Address: 111 Comac St Ronkonkoma, NY, United States 11779
Contact: Sales   Department,  Phone: 1-631-648-9040 Ext.118 , Fax: 1-631-648-9039
More SPB17N80C3 INFIN
736 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More SPB17N80C3 INF
3000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More SPB17N80C3 INF
FAC-NEW 1510IDPS
700 in stock
More SPB17N80C3 INFIN
177 in stock
More SPB17N80C3 INFINEON
P-TO263-3
5000 in stock
More SPB17N80C3 INFENION
NEW&ORIGINAL
1200 in stock
More SPB17N80C3 INFINEON TECHNOLOGIES
700 in stock
More SPB17N80C3 INFINEON
1200 in stock
More SPB17N80C3 INFINEON
50 in stock
Similar Parts of SPB17N80C3
SPB17N80C3ATMA1
2 suppliers
6400 in stock
SPB-1/8
2 suppliers
1686 in stock