SNJ54LS241FK OCTAL BUFFERS AND LINE DRIVERS WITH 3-STATE OUTPUTS stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More SNJ54LS241FK T I
54 in stock
More SNJ54LS241FK TI
57 in stock
More SNJ54LS241FK TI
479 in stock
More SNJ54LS241FK
20 in stock
More SNJ54LS241FK TI
1000 in stock
More SNJ54LS241FK TI
NEW
2000 in stock
More SNJ54LS241FK TI
2010.00 in stock
More SNJ54LS241FK TEXAS INSTRUMENTS
OCTAL BUFFER/DRIVER
50 in stock