SL0310001 3111 N. Deer Run Road #4 Carson City, NV 89701 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More SL0310001 AMETHERM
new and original
32971 in stock
More SL03 10001 AMETHERM
NTC THERMISTOR RESISTANCE:10OHM; RESISTANCE TOLERANCE:+/- 20
150 in stock