RN60C1001FB14 Resistor, 1K ohm, 1/8w, 1% stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型号
More RN60C1001FB14 DALE ELECTRONICS INC
DL ,RESISTOR
400 in stock
More RN60C1001FB14
DLE
80000 in stock
More RN60C1001FB14
1200 in stock
More RN60C1001FB14 VIS
658 in stock
More RN60C1001FB14 DALE/VISHAY
RESISTOR, METAL FILM, 0.125 W, 1 %, 50 PPM, 1000 OHM, THROUG
100000 in stock
More RN60C1001FB14 MOUSER
Resistor, 1K ohm, 1/8w, 1%
14 in stock