RMC18K75R0FTP stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型号
More RMC1/8K75R0FTP KAMA
0.0000,1206 RMC 75 ohm 1% 100ppm T&R
203000 in stock
More RMC1/8K75R0FTP KAMAYA ELECTRIC CO LTD
KAM
10000 in stock
More RMC18K75R0FTP KAMAYA
in stk new 23
5000 in stock
More RMC18K75R0FTP KAMAYA
SMD
55000 in stock
More RMC1/8K75R0FTP KAMAYA
5000 in stock
More RMC1/8K75R0FTP KAMAYA
RES, 1206, 1/8W, 1%, 75 OHM
10000 in stock
More RMC18K75R0FTP
99000 in stock