RFD16N06SM 16A, 60V, 0.047 Ohm, N-Channel Power MOSFET stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More RFD16N06SM INTERSIL
OEM AVI 1404JER
2750 in stock
More RFD16N06SM INTERSIL
INTERSIL - RFD16N06SM
138900 in stock
More RFD16N06SM INTERSIL
Conf OEM EXC-JE
3250 in stock
More RFD16N06SM INFINEON
338849 in stock
More RFD16N06SM
9800 in stock
More RFD16N06SM
INTERSIL
250000 in stock
More RFD16N06SM F A I R C H I L D
TO-251/252
50 in stock
More RFD16N06SM INTERSIL
15013 in stock
More RFD16N06SM
403 in stock
More RFD16N06SM FAIRCHILD
TO-251 252
10600 in stock
Similar Parts of RFD16N06SM
RFD16N06SM9A
5 suppliers
383266 in stock