RFD12N06RLESM 12A, 60V, 0.135 Ohm, N-Channel, Logic Level, Power MOSFETs stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型号
More RFD12N06RLESM FSC
OEM AVI 1404JER
1000 in stock
More RFD12N06RLESM HARR
IN STOCK
60 in stock
More RFD12N06RLESM FAIRCHILD
TO-252
5000 in stock
More RFD12N06RLESM HARRIS
569 in stock
More RFD12N06RLESM FAIRCHILD
FAIRCHILD - RFD12N06RLESM
141600 in stock
More RFD12N06RLESM FAIRCHIL
Conf OEM EXC-JE
1500 in stock
More RFD12N06RLESM INFINEON
338852 in stock
More RFD12N06RLESM
8000 in stock
More RFD12N06RLESM
51 in stock
More RFD12N06RLESM
FAIRCHIL
Similar Parts of RFD12N06RLESM
RFD12N06RLESM9
2 suppliers
15000 in stock
RFD12N06RLESM9A
18 suppliers
296856 in stock
RFD12N06RLESM9ANL
2 suppliers
20144 in stock