REF3230AIDBVTG4 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More REF3230AIDBVTG4 TI
2000 in stock
More REF3230AIDBVTG4
2500 in stock
More REF3230AIDBVTG4
Voltage References 2.5V, 4ppm/
50 in stock
More REF3230AIDBVTG4 TI
new and original
5000 in stock
More REF3230AIDBVTG4
42 in stock
More REF3230AIDBVTG4 TI
230 in stock