RC3216J6R8CS stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型号
More RC3216J6R8CS SAMSUNG
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC3216J6R8CS SAM
19900 in stock
More RC3216J6R8-CS
Samsung Passive
500000 in stock
More RC3216J6R8CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
20000 in stock
More RC3216J6R8CS SEM
Chip-R, 6.8 Ohm, 5%, 1206(3216), 7''''Reel,1/4W, Thick Film
40000 in stock
More RC3216J6R8CS SAMSUNG
15000 in stock
More RC3216J6R8CS
6R8 5% 1206
15000 in stock