RC3216J364CS stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型号
More RC3216J364CS SAMSUNG
10000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC3216J364CS SAMSUNG
IN STK-
12995 in stock
More RC3216J364CS SAMSUNG
5600 in stock
More RC3216J364CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Thick Film Chip Resistor 1206/3216 +-5% 360 K Ohms 7" T & R
270000 in stock