RC3216J120CS RES 12 OHM 5%1/4 W 1206 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More RC3216J120CS SAMSUNG
20000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC3216J120CS SAM
25000 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
10500 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip-R, 12 Ohm, 5%, 1206(3216), RoHS, 7''''Reel, 1/4W, Thick
85000 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
5000 in stock
More RC3216J120CS
1000 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
RES 12 OHM 5%1/4 W 1206
2900 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
OEMSTOCK
10000 in stock