RC3216J0103CS RES 10 KOHM 5%1/4 W 1206 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More RC3216J0103CS SAMSUNG/FIRSTOHM
RES 10 KOHM 5%1/4 W 1206
9282 in stock