RC3216F9311CS stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More RC3216F9311CS SAM
OEM XS IL
5000 in stock
More RC3216F9311CS SEM
Chip-R, 9.31 K Ohm, 1%, 1206(3216), 7''''Reel, 1/4W, Thick F
15000 in stock
More RC3216F9311CS SAMSUNG
100000 in stock