RC3216F6651CS stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型号
More RC3216F6651CS SEM
Chip-R, 6.65 K Ohm, 1%, 1206(3216), 7''''Reel, 1/4W, Thick F
80000 in stock
More RC3216F6651CS SAMSUNG
100000 in stock